Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to kto? Chrześnica Dolecka-Jocek... już dawno nogami przebiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy czytelnicy mieszkańcy Kowalikogrodu, ktoś wie czegóż to u pewnej ex Pani z gminy na ulicy Jagiellońskiej jakiś czas temu kilka razy pojawiała się policja? Czyżby szykowała się jakaś afera na skalę powiatu Janowskiego?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to strażnik, który nie wie co dzieje się na jego terenie? NATYCHMIAST ZWOLNIĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę rocznicę pacyfikacji wsi Kalenne, mąż z żoną złożyli wieniec i zapalili znicze przy pomniku pomordowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żona to któren?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście ta ładniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale cisza nastała nikt nic nie piesze nie komentuje to chyba jest lepiej w modliborzycach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastąpiła "dobra zmiana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alice new star teens - extreme hot sex with a horses & dogs [2016] hdrip ***picua.org/img/2015-09/26/q71b5p6zgb3r2w92e5c7vg097.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/98vrswgvdq01o4v9x0im6cvk8.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/8v5t637fn0iraigt3sj8pbdb0.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/5utumrghaba8hn7p68ybrqu1n.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/rgpvhop39afqgnqinp2k6whty.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/zaiqo1w4m5i2xh3x9fdgsrwk3.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/r80bvzc5fqv3k8wtzj1rcnphr.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/w19ja12813tp6oul0nw7afvj6.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/dmjt1gkypkpgig03v5gfu3cu9.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/y52gdkz4qas7k8ctecmz8s7dy.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/mjudcdbazstlzfpgefv81tu13.jpg video: hdrip divx 5 720x576 23.98fps audio: mpeg audio layer 3 44100hz stereo 256kbps total time: 163:49 min file size: 1.5 gb download
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać "dobrą zmiane"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co za persona Dolecka-Jocek co?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, Ludziska - piszta coś - co kolwiek, ale piszta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cisza to chyba wszystkim dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto im dobrze zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Nie wiem czy już wiadomo ale od wczoraj w Modliborzyacach mam nowego króla , którego uznała nawet w swoich przemowach tutejsza Milicja (ciekawe co na to Antek Macierewicz feat Trotylewicz) :) nie wiem co na to guru Kowalik ale wcale mi się to nie podoba bo naszego kościółka przyjeżdża coraz więcej dewotek i robią sobie cyrk z naszej wiary i światyni a przy okazji odchopdzi handel dewocjonaliami ! Boże widzisz i nie grzmisz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi, o co chodzi? Proszę jaśniej i najlepiej od początku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie o marsz devotek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam u Ryzego? Jakis taki wychudzony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*********.pl/wiadomosci/zamosc/a/w-pow-janowskim-policja-zatrzymala-podejrzanego-o-handel-kradzionym-sprzetem-rolniczym-wideo,11504295/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://lublin.tvp.pl/27931073/rolniczy-paser-kradl-ciagniki-na-zachodzie-i-sprzedawal-polskim-rolnikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...